DSC00595
Kairė ar dešinė?

Kad nepasimestum gyvenime ir savyje, labai svarbu išmokti pažinti kairę ir dešinę puses. Mes to mokėmės spalvų ir piešimo pagalba. Pasižymėję rankas skirtingomis spalvomis, piešėme tokį patį piešinį abejomis rankomis. Rezultatu stebėjomės – koks dvipusis gali būti žmogus.

IMG-2047
Obuoliadienis

Obuoliadienio metu vaikai susipažino su obuolio atsiradimo istorija. Aiškinosi, kuri obuolio dalis labiausiai prisotinta vitaminų. Atliko eksperimentus su obuoliais ir vaišino vienas kitą saldžiais gaminiais iš obuolių. Matematikos pamokos metu vaikai matavo savo obuolius, rūšiavo juos, bandė išrinkti mažiausią ir didžiausią klasės obuolius. Atliko matematinius veiksmus obuolių pagalba.

20201009_132050
Iš ko verdame košę?

Vaikai tyrinėjo įvairių grūdų išvaizdą, spėliojo ir atsiminė jų pavadinimus. Vardino, kokią košę mėgsta valgyti. Vėliau, sugrupavę vienodus grūdus, atliko kūrybinį darbelį ir grūdus panaudojo netradiciškai.

20201023_095503
Vaisių kokteiliai

Sveikatos specialistė Vytautė vaikus kvietė susipažinti su vaisiais ir jų teikiama nauda. Vaikai sužinojo, kad regėjimui gerinti galima valgyti ne tik morkas, bet ir persimonus. Kokteiliai vaikams labai patiko.